Tvorba virtuální prohlídky

1. Příprava
Nemovitost nebo interiér se před samotnou realizací virtuální prohlídky musí uvést do vyhovujícího stavu. Většinou postačí úklid interiéru a odstranění přebytečného nábytku, aby působil vzdušným a prostorným dojmem.  

2. Realizace virtuální prohlídky
Realizace virtuální prohlídky je celkem rychlý proces, který však vyžaduje zkušenosti. Nejlepší podmínky na realizaci virtuální prohlídky jsou přes den s dostatkem slunečního světla. Fotograf podle požadavku a použité technologie vytvoří dostatečný počet fotografií v každé realizované místnosti jako základ pro vytvoření interaktivní virtuální prohlídky.

3. Počítačové zpracování
Tento krok je nejdůležitější a nejnáročnější v celém procesu výroby virtuální prohlídky. Proces vyžaduje až několik různých speciálních počítačových programů, které převedou získané fotografie do sférické podoby. Tato data se pak za pomoci dalších programů upraví do konečné podoby virtuální prohlídky.

4. Prezentace virtuální prohlídky
Hotová virtuální prohlídka se prohlíží na webovém prohlížeči. Fyzicky může být umístěna na našem serveru (hosting) nebo na serveru zákazníka. Naším nejčastějším zákazníkem jsou školy, kde poskytujeme také slevu.

Často se používají při obchodě s realitami, hotelů a turistických destinací. Podívejte se na naše reference.

5. Otázky a odpovědi