Videoprezentace

Poskytujeme služby zpracování videoprezentací nemovitostí, škol, obcí a měst, firem a ostatních subjektů pro  prezentaci na webu a YouTube. Cena prezentace je podle podle náročnosti (příprava, vlastní realizace a postprudukce) s ohledem na požadavky zákazníka. Orientační ceny najdete v ceníku.

Proč videoprezentace?

Na rozdíl od virtuálních prohlídek - interaktivních sférických panoramatických pohledů prostor a jejich vybavení obsahují videoprezentace sdělení o aktivitách, produktech a aktuálním dění subjektu. Video samozřejmě ze své podstaty nemůže být interaktivní, ale rozšířením rychlého internetu a mobilních zařízení je jeho šíření přes sociální sítě, YouTube a webové stránky snadné a přístupné pro velkých okruh uživatelů, příjemců Vašeho sdělení. Samozřejmě také přináší pohyb a akci při prezentaci pro Vás důležitých událostí.

Technické zařízení a parametry

S rychlým internetem se zvýšily požadavky na technické parametry videoprezentací. Od nás můžete běžně dostat špičkovou kvalitu videa v rozlišení Full HD 4K z pozemní i výškové kamery umístěné na dronu. Výsledné video tedy může být podle potřeby samostatně letecké (výškové), pozemní i kombinované. K výrobě videa používáme výhradně profesionální zařízení. Pro pozemní video kameru Sony FDR AX1 a pro letecké pohledy kamerový dron DJI Phantom 4. Pro doplnění fotografiemi zrcadlovku Canon 5D Mark III.

Reference